Alçıpan Asma Tavan
Alçıpan asma tavan montajı son derece kolay ve pratik bir tavan modelidir. Alçıpan asma tavanlar yangına dayanıklı ve yankı engelleme özelliğine sahiptir. Beton duvar üzerine yerleştirilmiş metallerin yardımıyla kancalar yardımıyla alçıpan asma tavan sistemi yerleştirilir. Son teknolojiler sayesinde son derce düz bir şekilde monte edilen asma tavan hiç bir şekilde yamuk görünmemektedir. Alçıpan asma tavanın bir diğer özelliği de üzerinde aydınlatma sistemlerinin bulunmasıdır. Asma tavan üzerinden geçen elektrik kabloları sayesinde aydınlatma sistemi çalıştırılmaktadır. Son derece kullanışlı olan alçıpan asma tavan eskidiğinde istediğiniz zaman çıkarılıp yenisi takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Boyutları sabit olan alçıpan asma tavanlar dilediğiniz zaman bulabileceğiniz bir üründür.

Alçıpan Bölme Duvar
Alçıpan bölme duvar yapısında taşıma özelliğine sahip değildir. Yapılması istenilen yere dik bir şekilde kurulan metal duvar iskeletlerinin her iki yüzüne ağır olmayan, hafif alçı alçıpa’nın yerleştirilerek vidalanması ile oluşturulan, özellikle wc, banyo bölmeleri ile oda duvarları için kullanılan bölme duvar olarak tarif edebiliriz.

Eskiden kullandığımız sıva yerine duvara yapıştırılarak kullanılan alçıpan bölme duvarlar son derece kullanışlı ve işlevseldir. Uygulanan yerlerde dalgalanmaları ve pürüzleri ortadan kaldırdığından ötürü son derece estetik ve dekoratif bir görüntüye sahiptir. Alçıpan bölme duvar üzerine sıvaya yapıldığı gibi boya, duvar kağıdı ve fayans gibi uygulamalar da kolaylıkla yapılabilmektedir.

Metal Tavan
Metal asma tavanlar taşıyıcı profillerle tavana asılmış metal plakalardan oluşan asma tavan sistemleridir. Plakalar rahatlıkla sökülüp takıldığından dolayı tavana müdahala çok kolaydır. Modern dekorasyon imkanı sağlayan sağlam ve kullanışlı bir sistemdir. Ayrıca üzeindeke boyanın özelliğinden dolayı nemli yerlerde bile 10-15 yıl ömrü vardır.

Alçı Dekorasyon
Dekorasyon işlerinizde alçı vazgeçilmez bir üründür. Kolay şekillenebilirliği ve sağlıklı oluşu alçıyı vazgeçilmez yapan etkenlerdir. Alçı dekorasyon işlerinde 1986 yılından beri hizmet vermekteyiz ve artık sektörün önde gelen firmaları arasında bulunduğumuzu söylemek durumundayız. Alçı dekorasyon ürünlerimiz arasında kartonpiyer, alçıpan, asma tavan, bölme duvar, alçı kemer, gizli ışık, alçıpan niş, kartonpiyer çıta, alçı göbek vb. bulunmaktadır. Kam Kartonpiyer olarak 1986 yılından beri bu gibi ürünleri evlerinize uyguluyoruz.