Firmamız 1993 yılında kurulmuştur. Komple ev, ofis, villa, avm tadilat dekorasyon, inşaat, taahhüt işlerini profesyonel ekiplerce en uygun fiyat ve kalite ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır.

Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunarız.

İş planınıza önem veriyor ve proje sunumunuzu zamanında teslim ediyoruz.

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiriz.

Tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız.

NELER YAPIYORUZ ?

Ankara ve komşu illerde, komple mutfak banyo, villa dekorasyon, anahtar teslim dekorasyon, ofis ve ev dekorasyonu yapmaktayız. Evinizle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizi tek elden hallediyoruz. Bünyemizde imalatını yaptığımız mutfak banyo dolabı, ray dolap, portmanto ve iç kapılarla birlikte, çelik kapı, pimapen gibi diğer kalemleri de profesyonel ekiplerimizce yapmaktayız. Özellikle mutfak banyo dolapları ve ray dolap imalat ve tasarımında iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Ankara’da en güzel mutfak dolaplarını, En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir tasarımla,İhtiyaç ve zevkinize yönelik; kaliteli malzeme, fonksiyonel aksesuar ve bol renk seçeneği ile bizde bulabilirsiniz.Birbirinden şık, country ve modern ankastre mutfak dolaplarımızla evinizi güzelleştiriyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Eğer Ankara’da yaşıyor ve mutfak banyo tadilat ve dekorasyonu yaptıracaksanız? Bizi aradığınızda gün içinde veya bir gün sonrasına gelip keşif yaparak size yaklaşık bir maliyet çıkarıyoruz. Fiyatlar size cazip geldiği takdirde istekleriniz doğrultusunda mutfağınızın veya banyonuzun çizim işlemlerine başlıyoruz. Bu işlemler için bir ücret karşılığı keşif yapıyoruz. Eğer sadece mutfak dolabı yaptıracaksanız? Mutfağınızın dolap yapılacak duvar uzunluk ölçüleriyle beraber mevcut mutfağınızın resimlerini çekerek e-mail  veya whatsapp’tan bize yolladığınızda, istediğiniz malzemeye göre bir fiyat veriyoruz. Fiyatı uygun bulduğunuz takdirde keşif için geliyoruz.Bundan sonraki aşamada mutfağınızın üç boyutlu çizimlerini yaptıktan sonra sizi showrooma davet ediyoruz. Beraberce çizime son şeklini verdikten sonra gerekli malzeme ve aksesuar seçimlerini yaparak mutfak dolabınızın imalatına geçiyoruz.